Reklam

Kigo Video Converter

Kigo Video Converter Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: Free 7.1.1

Hızlı, ücretsiz ve kolay video ve ses dönüşümleri

Ücretsiz, kolay ve kolay bir video dönüştürücü mi arıyorsunuz? Mac için Kigo Video Converter, faturaları, çoğu ana formatı destekleyen kullanımı kolay ve esnek bir dönüştürücü olarak kullanmaktadır.

Kigo Video Converter, FLV, MPEG1, MPEG2, MP4, 3GP, 3G2, MOV, AVI, M2TS, MPEG TS / TP (HD Video için) ve M4V, vb dahil olmak üzere tüm popüler video formatlarını destekler. ses ve iPod, iPhone, Archos ve diğer büyük taşınabilir ses cihazları için dönüştürmek için uygundur. Her cihaz için önceden tanımlanmış ayarlar, Kigo Video Converter'ın öne çıkan özelliklerinden biridir, çünkü çok fazla zorluk ayar bitleri, ekran çözünürlüğü boyutları vb.

Birden fazla dosyayı bir kerede dönüştürmek isterseniz, Kigo Video Converter, farklı kullanıcılar veya dosya türleri için farklı profilleri yapılandırma yeteneği dahil olmak üzere toplu dönüşümleri destekler. Bunu bir YouTube dönüştürücü olarak kullanmak istiyorsanız, YouTube içeriğinin otomatik olarak indirilebilmesi için idealdir. Bu özellik, Google Video'ya değil, Daily Motion ve Break.com gibi başka video sitelerine uzanmıyor. Ne yazık ki, WMV veya RMVB formatları için varsayılan destek yoktur, ancak MPlayer codec'i paketleyip yükleyerek, bu özelliği Kigo Video Converter'a ekleyebilirsiniz.

Kigo Video Converter, şaşırtıcı derecede ücretsiz olan ve en zorlu dönüştürme gereksinimlerini bile karşılayacak kadar formatı destekleyen bir video dönüştürücüye çok şey yükler.

Kigo Video Converter şu formatları destekler

AVI, MPG, MP4, FLV, 3GP, 3G2, MOV, M4V, MP3, AAC

AVANTAJLAR

  • Hızlı ve kullanımı kolay
  • Önceden yapılandırılmış profiller
  • En büyük formatları destekler
  • YouTube'dan otomatik indirme ve dönüşümü destekler

DEZAVANTAJLAR

  • Kliplerin düzenlenmesi veya kırpılması mümkün değil
  • Dönüşümleri yüklemek için destek yok

Reklam

mac için Video en fazla indirilenler

Reklam

Kigo Video Converter

İndir

Kigo Video Converter Free 7.1.1 Mac için

Reklam

Kigo Video Converter hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Kigo Video Converter denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Kigo Video Converter için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×